Page Theme (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany
