Page Theme (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ
