Page Theme (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Theme
uk: Тема

en: configure
uk: налаштувати

en: Blacklist
uk: Чорний список

en: The configuration has been saved.
uk: Конфігурація була успішно збережена.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: Select theme
uk: Вибір теми

en: About
uk: Про модуль

en: Update theme
uk: Оновити тему

en: Add theme
uk: Додати тему

en: Please select a theme.
uk: Будь ласка, оберіть тему.

en: The theme has been added.
uk: Тема була додана.

en: The theme has been updated.
uk: Тема була оновлена.

en: Are you sure you want to delete the theme %theme?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити тему %theme?

en: The theme has been deleted.
uk: Тема була видалена.

en: Page theme
uk: Сторінка тем

en: Delete theme
uk: Видалити тему

en: Configure theme
uk: Налаштувати тему
