Page Theme (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Theme
pl: Skórka

en: configure
pl: konfiguruj

en: Blacklist
pl: Czarna lista

en: The configuration has been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana pomyślnie.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: Adres każdej strony wprowadza się w osobnej linii, podając ścieżki w formacie Drupala. Znak "*" zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykłady ścieżek: <em>%blog</em> dla strony z blogami i <em>%blog-wildcard</em> dla wszystkich pojedynczych blogów użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Select theme
pl: Wybierz szablon

en: About
pl: O stronie

en: Page Theme
pl: Szablon strony

en: Update theme
pl: Aktualizuj szablon

en: Add theme
pl: Dodaj szablon

en: Please select a theme.
pl: Wybierz szablon.

en: The theme has been added.
pl: Szablon został dodany.

en: The theme has been updated.
pl: Szablon został zaktualizowany.

en: The theme has been deleted.
pl: Szablon został usunięty.

en: Page theme
pl: Szablon strony

en: Delete theme
pl: Usuń szablon

en: Configure theme
pl: Konfiguruj szablon
