Page Theme (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: configure
ur: ترتیب دیں
