Page Theme (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Theme
el: Θέμα

en: configure
el: ρύθμιση

en: The configuration has been saved.
el: Η παραμετροποίηση αποθηκεύθηκε.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Εισάγετε μία σελίδα ανά γραμμή ως μορφή διαδρομών του Drupal. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών: %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η κεντρική σελίδα.

en: About
el: Περί
