Page Theme (7.x-1.3) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы
