Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Configure
af: Verstel

en: Roles
af: Rolle

en: configure
af: verstel

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Add rule
af: Voeg reël by
