Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Configure
am: ውቀር

en: Roles
am: ሚናዎች

en: configure
am: ውቀር

en: Add rule
am: መመሪያ ጨምር
