Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Theme
az: Tema

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Roles
az: Rollar

en: Appearance
az: Görünüş

en: About
az: Haqqında
