Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Pages
br: Pajennoù

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: About
br: Diwar-benn
