Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Theme
cy: Thema

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: configure
cy: ffurfweddu

en: Add rule
cy: Ychwanegu rheol
