Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: Add rule
dz: ལམ་ལུགས་ཁ་སྐཽངས་རྐྱབ།
