Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Theme
et: Teema

en: Configure
et: Seadistus

en: Roles
et: Rollid

en: configure
et: seadista

en: Appearance
et: Välimus

en: Add rule
et: Lisa reegel

en: About
et: Programmist

en: Configure rule
et: Seadista reeglit
