Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Theme
gl: Tema

en: Configure
gl: Configurar

en: configure
gl: configurar

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Add rule
gl: Engadir regra

en: About
gl: Información

en: Configure rule
gl: Configurar regra
