Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Roles
hy: Դերեր

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք
