Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Theme
is: Þema

en: Configure
is: Stilla

en: Roles
is: Hlutverk

en: configure
is: stilla

en: Appearance
is: Útlit

en: Add rule
is: Bæta við reglu

en: About
is: Um
