Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: delete
it: elimina

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Theme
it: Tema

en: Configure
it: Configura

en: Roles
it: Ruoli

en: configure
it: configura

en: Appearance
it: Aspetto

en: Add rule
it: Aggiungi regola

en: The configuration has been saved.
it: La configurazione è stata salvata.

en: About
it: Informazioni

en: Configure rule
it: Configurazione regola
