Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Theme
ja: テーマ

en: Configure
ja: 設定

en: Roles
ja: 役割

en: configure
ja: 設定

en: (Disabled)
ja: (無効)

en: Appearance
ja: テーマ

en: Add rule
ja: ルールの追加

en: About
ja: アバウト
