Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Theme
jv: Tema

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Roles
jv: Parāgā

en: configure
jv: konfigurasi

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: About
jv: Ngenani
