Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Configure
kk: Баптау

en: Roles
kk: Рөлдер

en: configure
kk: баптау

en: Add rule
kk: Заңды құру
