Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Theme
lt: Tema

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Roles
lt: Rolės

en: configure
lt: konfiguruoti

en: (Disabled)
lt: (Išjungta)

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: About
lt: Apie
