Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Theme
lv: Tēma

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Roles
lv: Lomas

en: configure
lv: konfigurēt

en: Appearance
lv: Izskats

en: Add rule
lv: Pievienot likumu

en: About
lv: Par
