Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Theme
mn: Загвар

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: configure
mn: тохируулах

en: Appearance
mn: Харагдац
