Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Roles
nn: Roller

en: configure
nn: konfigurer

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Add rule
nn: Legg til regel
