Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном
