Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Theme
sr: Тема

en: Roles
sr: Улоге
