Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: delete
ta: நீக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: configure
ta: தகவமைக்குக
