Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: About
ug: ھەققىدە
