Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Theme
ar: حلة

en: Configure
ar: ضبط

en: Roles
ar: الأدوار

en: configure
ar: ضبط

en: Appearance
ar: المظهر

en: Add rule
ar: أضف قاعدة

en: About
ar: حول
