Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Configure
ast: Configurar

en: configure
ast: configurar

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Add rule
ast: Amestar regla
