Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Theme
be: Тэма

en: Configure
be: Правіць

en: Roles
be: Ролі

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Add rule
be: Дадаць правіла

en: About
be: Аб
