Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Roles
bg: Роли

en: configure
bg: конфигурирай

en: Appearance
bg: Теми

en: Add rule
bg: Добавяне на правило

en: The configuration has been saved.
bg: Настройките бяха запазени
