Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: About
bo: གསལ་བཤད
