Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Theme
bs: Tema

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Roles
bs: Uloge

en: configure
bs: podesi

en: Add rule
bs: Dodaj pravilo
