Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Theme
ca: Tema

en: Configure
ca: Configura

en: Roles
ca: Rols

en: configure
ca: configura

en: Appearance
ca: Aparença

en: Add rule
ca: Afegeix la regla

en: Select theme
ca: Selecciona el tema

en: About
ca: Detalls
