Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Theme
da: Tema

en: Configure
da: Konfigurér

en: Roles
da: Roller

en: configure
da: indstil

en: (Disabled)
da: (Slået fra)

en: Appearance
da: Udseende

en: Add rule
da: Tilføj regel

en: The configuration has been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: About
da: Om

en: Configure rule
da: Tilpas regel
