Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Configure
eo: Agordu

en: Roles
eo: Roloj

en: configure
eo: agordu

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Add rule
eo: Aldonu regulon
