Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: delete
es: eliminar

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Theme
es: Tema

en: Configure
es: Configurar

en: configure
es: configurar

en: (Disabled)
es: (Desactivado)

en: Appearance
es: Apariencia

en: Add rule
es: Agregar regla

en: The configuration has been saved.
es: Se ha guardado la configuración.

en: About
es: Acerca de

en: Are you sure you want to delete the rule %name?
es: ¿Seguro que desea eliminar la regla %name?

en: Update rule
es: Actualizar regla

en: Configure rule
es: Configurar regla
