Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Theme
eu: Tema

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Roles
eu: Zereginak

en: configure
eu: konfiguratu

en: Appearance
eu: Itxura

en: Add rule
eu: Gehitu araua

en: About
eu: (r)i buruz
