Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Theme
fa: پوسته

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: configure
fa: پیکربندی

en: (Disabled)
fa: (غیرفعال)

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Add rule
fa: افزودن قانون

en: The configuration has been saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد .

en: About
fa: درباره

en: Configure rule
fa: پیکربندی قانون
