Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Theme
fi: Teema

en: Configure
fi: Määrittele

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: configure
fi: Muokkaa

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Add rule
fi: Lisää sääntö

en: The configuration has been saved.
fi: Asetukset on tallennettu.

en: About
fi: Tietoja

en: Are you sure you want to delete the rule %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa säännön %name?

en: Configure rule
fi: Muokkaa sääntöä
