Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Appearance
gu: દેખાવ

en: Add rule
gu: નિયમ ઉમેરો

en: About
gu: વિશે
