Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Configure
he: הגדרות

en: Roles
he: תפקידים

en: configure
he: הגדרות

en: Appearance
he: מראה

en: Add rule
he: הוספת כלל

en: About
he: אודות
