Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Theme
hi: थीम

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Roles
hi: भूमिका

en: configure
hi: विन्यास करें

en: Appearance
hi: भेष

en: Add rule
hi: नियम जोडें

en: About
hi: के बारे में
