Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Theme
hr: Tema

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Roles
hr: Uloge

en: configure
hr: prilagodi

en: Appearance
hr: Izgled

en: Add rule
hr: Dodaj pravilo

en: The configuration has been saved.
hr: Konfiguracija je sačuvana.

en: About
hr: Opis
