Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Theme
id: Tema

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Roles
id: Peran

en: configure
id: konfigurasi

en: Appearance
id: Penampilan

en: Add rule
id: Tambahkan aturan

en: The configuration has been saved.
id: Konfigurasi telah disimpan

en: About
id: Tentang
