Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Roles
ka: როლები

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Add rule
ka: წესის დამატება
