Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Add rule
km: បន្ថែម​ច្បាប់

en: About
km: អំពី
