Page Theme (7.x-2.0-rc1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: configure
ml: ക്രമീകരണം
